Przejdź do głównej zawartości

Lechia Gdańsk 4:0 Pogoń Szczecin

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.
14.05.2017
Stadion Energa Gdańsk

Popularne posty z tego bloga

#TenDzień: Paulina ❤ Marcin

Jakiś czas temu obiecałam sobie, że w każdym miesiącu postaram się fotografować nowy motyw. I choć z fotografią ślubną miałam już "coś" do czynienia, to jednak to zlecenie było zupełnie inne. Minęło kilka lat od ostatniego ślubu, więc i ja jestem o ten kawałek czasu dojrzalsza. Moja fotografia i dostrzeganie elementów rzeczywistości również. Do tego dochodzi fakt, że Paulina jest moją koleżanką z pracy i to jedną z tych bliższych, więc towarzyszenie jej w tym dniu, też było swego rodzaju osobistym przeżyciem. 
Działałam jako drugi fotograf. Stres, nerwy, niepewność. No i błędy, które dostrzegłam zaraz po zgraniu materiału. Ale to już za mną. Błędy idą na poprawkę, a ja na tę chwilę wspominam przepiękne wydarzenie i świetną zabawę. No i finalnie oceniam na plus zebrany materiał - ciekawa jestem jak Wasza ocena? : )

wyzwanie: teatr nieUGiętych

Comiesięczne nowe wyzwania fotograficzne - ciąg dalszy! Tym razem: światła, scena, grupa młodych, utalentowanych ludzi i świetna sztuka autorstwa Sandry Szwarc, czyli:
 "Fashion Victim" w wykonaniu teatru nieUGiętych 👏

Nic więcej nie napiszę, bo to trzeba zobaczyć! Ja niestety nie będę mogła być na premierze, ale jeśli macie wolne dwie godzinki w piątkowe popołudnie, to zasuwajcie na Uniwersytet Gdański ⏩ klik
Moje wrażenia? Ogromny szok - ten pozytywny i przyjemność z wykonywania zlecenia rosnąca z każdą sceną, brawka! 🎭✌